Ihmiset

Taitava ja energinen huippuammattilaisten tiimimme on jo valmiina rakentamaan sinun omistajatarinaasi. Intohimolla ja ennakkoluulottomasti, elämääsi rikastaen.

Asiakaspalvelu - Yksityispankkiirit

Olli Eklund

Olli Eklund

Sijoitusjohtaja
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 50 549 5588
olli.eklund@taaleri.com
Jouko Kantola

Jouko Kantola

Johtaja & Rahastoyhtiön tj.
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 50 549 5596
jouko.kantola@taaleri.com
Jaana Koskelainen

Jaana Koskelainen

Sijoitusjohtaja
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 40 557 6677
jaana.koskelainen@taaleri.com
Vesa Lehto

Vesa Lehto

Sijoitusjohtaja
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 50 584 1984
vesa.lehto@taaleri.com
Michael Sandvall

Michael Sandvall

Sijoitusjohtaja
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 50 552 2950
michael.sandvall@taaleri.com
Jari Tuomisto

Jari Tuomisto

Sijoitusjohtaja
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 50 549 4997
jari.tuomisto@taaleri.com
Carolina Hammarén

Carolina Hammarén

Senior sijoitusasiantuntija
Taaleri Varainhoito Oy
Helsinki
+358 50 344 9682
carolina.hammaren@taaleri.com